Świat nastolatek-wstęp tylko dla dziewczyn!

Forum dla nastolatek xD


#1 2020-10-21 09:40:03

Anadi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2020-09-25
Posty: 1
Punktów :   

co jest centrum Zakopanego?

Tak sobie czytam różne zachęty branży turystycznej ze stolicy polskich Tatr. I taka śmiesznostka: praktycznie każdy obiekt reklamuje się swoją lokalizacją, często w centralnej części Zakopanego. Tylko jakby się tak przyjrzeć potem mapie, to ten http://www.hotelcrocus.pl/ leży przy Wielkiej Krokwi, a inny na przykład pomiędzy Gubałówką a Krupówkami. To ładnych parę kilometrów różnicy!
Gdzie Waszym zdaniem jest prawdziwe centrum Zakopca?

Ostatnio edytowany przez Anadi (2020-10-26 09:19:01)

Offline

 

#2 2020-10-26 20:41:31

Tolinka

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2018-10-22
Posty: 233
Punktów :   

Re: co jest centrum Zakopanego?

Całe miasteczko traktuję jako stolicę polskich gór, choć w kategorii centrum zwykło się mówić o Krupówkach. Byłam w Zakopanem dwukrotnie i faktycznie tam jest najwięcej turystów ale ja wolę spędzać czas na szlakach niż w knajpkach. Nie znaczy to, że miasto mi się nie podoba. Podoba mi się i to bardzo, ma swój specyficzny klimat, mimo iż nieco przyćmiewają go nowoczesne budynki. Na początku przyszłego roku planuję wycieczkę w Tatry ponownie i tym razem zarezerwowałam nocleg przy Bulwarach. Wybrałam wygodny, przestronny apartament Meteor. W odróżnieniu od Krupówek jest to spokojna lokalizacja, bardziej cicha a więc sprzyjająca wypoczynkowi po aktywnie spędzonym dniu.

Ostatnio edytowany przez Tolinka (2020-10-26 20:44:28)

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hurtownia opakowań Piła busy Belgia podologia mobilna wszywki winietki na stół weselny