Świat nastolatek-wstęp tylko dla dziewczyn!

Forum dla nastolatek xD


#1 2021-10-14 15:31:33

Beriska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2020-09-26
Posty: 34
Punktów :   

Relacje pracownicze - jak je poprawić?

Hej
Jeśli zastanawiacie się jak odpowiednio poprawić relacje pracownicze to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uwagę wskazówki przygotowane przez https://www.koronakarkonoszy.pl/blog-dl … ownicze-2/ ponieważ nic tak dobrze nie wpływa na relacje między pracownikami jak udany wyjazd integracyjny. Na nim będą mogli porozmawiać, zabawić się i też poznać różne atrakcje. Ja jestem naprawdę zadowolona z tego jak się to udało zmienić. Dzięki czemu od rana jest dużo śmiechu i radości, a praca idzie nam coraz lepiej!

Offline

 

#2 2021-10-28 16:21:27

oliwka

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2021-04-22
Posty: 226
Punktów :   

Re: Relacje pracownicze - jak je poprawić?

Jeśli nie da się ich poprawić, to może warto pomyśleć o zmianie pracy? Powiem wam, że świetne opinie ma agencja pracy tymczasowej MG Solutions. Wbrew pozorom ofert jest dużo, więc bez względu na to czy macie doświadczenie czy nie - na pewno uda wam się coś znaleźć

Offline

 

#3 2021-12-02 21:39:41

mirandka

Średniak

Zarejestrowany: 2020-03-17
Posty: 63
Punktów :   

Re: Relacje pracownicze - jak je poprawić?

JEśli szefo jest ok to i relacje pracownicze się poukładają. Zatrudniając się w imex logistics wiedziałem od początku ze w firmie panują konkretne zasady i że ceni się zaangażowanie i lojalnośc pracowników. I dokładnie tak jest. Wszyscy pracuja w tym samym celu dlatego każdemu zależy tak samo bardzo i każdego traktuje się tak samo bez wyjątku

Offline

 

#4 2022-02-04 16:09:24

Wariette

Mistrz

Zarejestrowany: 2018-10-17
Posty: 301
Punktów :   

Re: Relacje pracownicze - jak je poprawić?

Ciężki temat, jak obie strony tego nie zechcą to relacje mogą blado wypaść. Dlatego ja podchodzę do koleżanek i kolegów z pracy z wielkim dystansem, to nie jest miejsce na kontakty koleżeńskie, to jest po prostu praca. Mogę porozmawiać o rozliczeniu PIT 7 a nie plotkować o życiu osobistym, taka prawda. Swoją drogą, niebawem zacznie się okres rozliczeń z urzędem skarbowym, może poczytacie [url]https://www.dts24.pl/pit-7-rozliczenie-pit-e-pity/[/url]

Offline

 

#5 2022-02-11 22:47:50

amelina

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2017-03-30
Posty: 180
Punktów :   

Re: Relacje pracownicze - jak je poprawić?

Jeśli relacje w pracy są złe to można pomyśleć o zmianie pracodawcy. Przecież jest dostępna praca Szczecin czy w innych miastach, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem nowej. Trzeba tylko chcieć zmian

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyposazenie-wnetrz.org.pl winietki weselne