Świat nastolatek-wstęp tylko dla dziewczyn!

Forum dla nastolatek xD


#1 2018-03-08 18:16:27

aqua

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-03-06
Posty: 5
Punktów :   

Ubezpieczenie na wakacje

Cześć Wam. Czy według Was warto się ubezpieczyć na wakacyjny wyjazd? Ja się właśnie poważnie zastanawiam nad taką możliwością... Jakaś polisa wakacyjna jest np. tu. Czy ten ranking jest Waszym zdaniem wart rozważenia? Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym obszarze tematycznym


Moje życie określają rzeczy, których nie zrobiłem i nie powiedziałem

Offline

 

#2 2018-09-13 13:06:59

hifowiecfp

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ubezpieczenie na wakacje

Cześć. Tłumy w newralgicznych miejscowościach turystycznych ociupinę zmalały zatem uznałem, iż jest to dobry moment na wczasy z całą familią. Lecz nie ulega wątpliwości, najistotniejsze jest bezpieczeństwo. Czy myślicie, iż np. takie sugestie jak na Madagaskar bezpieczeństwo (polisaturystyczna.pl) są stosownym rozwiązaniem?


Życia nie należy brać zawsze tak śmiertelnie poważnie, inaczej nie jest godne tego, aby je przeżyć – Licia Troisi

Offline

 

#3 2018-10-12 14:26:05

domi78

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-25
Posty: 27
Punktów :   

Re: Ubezpieczenie na wakacje

Ubezpieczenie na wakacje jest bardzo ważne jeśli wybieramy się nawet dalej niż Polska. Różnie to bywa więc warto wykupić , niektóre biura podróży już mają w ofercie ubezpieczenia. My planujemy w przyszłym roku zwiedzić Tajlandje i znalazłam oferty ale muszę też rozeznać się jak z ubezpieczeniem https://www.ceneo.pl/Wycieczki_zagranic … landia.htm . A wy planujecie już wakacje czy jeszcze nie ?

Offline

 

#4 2018-10-22 22:10:44

janina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-10-22
Posty: 7
Punktów :   

Re: Ubezpieczenie na wakacje

Byłam w Tajlandii. Świetne miejsce, chociaż żyć tam nie dałabym rady, zbyt wysoka temperatura i bród. Poczytajcie o ubezpieczeniu z planety młodych

Offline

 

#5 2018-11-21 15:38:00

p.golec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-11-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ubezpieczenie na wakacje

Zdecydowanie warto się ubezpieczyć na wakacje...
---
pożyczki dla zadłużonych

Ostatnio edytowany przez p.golec (2018-11-21 15:38:09)

Offline

 

#6 2018-11-29 14:09:07

heryklos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-11-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ubezpieczenie na wakacje

Ja się raczej niestety słabo na tym znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.


Gdy człowiek stawia sobie granicę tego co zrobi, stawia sobie też granicę tego, co może zrobić

Offline

 

#7 2019-05-06 12:55:50

KITMIT

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2019-05-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ubezpieczenie na wakacje

Zdecydowanie mogę Wam polecić https://wakacyjnapolisa.pl . Nie ma nic lepszego na rynku niż ich ubezpieczenie.


Źli ludzie nigdy nie mają czasu na czytanie- powiedział Dewey- To jeden z powodów, dla których są źli.

Offline

 

#8 2019-05-13 22:22:37

purple_a

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2019-05-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ubezpieczenie na wakacje

Jeżeli spędzacie wakacje w kraju to zwykła polisa na życie wystarczy. Od siebie mogę podrzucić ofertę https://www.ubezpieczeniaonline.pl/na-zycie/0.html . Jest niezawodna - mi się przydała niejednokrotnie.


Gdy zamykasz się na innych - myślał powoli - sam sobie budujesz klatkę.

Offline

 

#9 2019-12-19 18:38:54

Wariette

Mistrz

Zarejestrowany: 2018-10-17
Posty: 299
Punktów :   

Re: Ubezpieczenie na wakacje

Nie da się od wszystkiego ubezpieczyć. Na przykład nie da się ubezpieczyć od Eurowings odwołanego lotu, ale już da się załatwić w niektórych sytuacjach odszkodowanie. Niestety nie wiem dokładnie od których, ale tutaj https://delayfix.com/linia-lotnicza/eurowings jest to nieźle opisane. Natomiast co do ubezpieczenia, to na co się da, ja się ubezpieczam.

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hurtownia opakowań Piła busy Belgia podologia mobilna wszywki winietki na stół weselny