Świat nastolatek-wstęp tylko dla dziewczyn!

Forum dla nastolatek xD

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2015-04-19 10:42:55

Tomeq

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-04-19
Posty: 1
Punktów :   

Potrzebna pomoc.

Cześć, jak w temacie potrzebuję pomocy. Chodzi mi o to, abyście pomogli mi podjąć właściwą decyzję. Mianowicie potrzebuję samochodu, a precyzując chodzi mi o busa dostawczego coś w tym stylu. Potrzebuję go, ponieważ posiadam firmę przewozową, a mam problem z moim busem po prostu się zepsuł. Naprawa potrwa około miesiąca, ponieważ trzeba czekać aż części wrócą z serwisu. Nie posiadam zbyt dużo kasy na kupno nowego auta dlatego zdecydowałem się na skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów. Zainteresowała mnie pewna wypozyczalnia samochodow dostawczych andrychow. Będę korzystał pierwszy raz z takiej firmy, nie miałem specjalnych kryteriów przy wyborze wypożyczalni. Ta jest w moim rodzimym mieście więc by pasowało wszystko na miejscu itp. Lecz potrzebuję waszej pomocy czy to nie są jakieś "oszukańcze" firmy typu wypożyczę a oni potem będą wymyślać, że samochód zepsułem coś w tym stylu. Może to dziwne ale mam obawy do takich rzeczy zawsze starałem się unikać tego typu rzeczy. Lecz wyszło jak wyszło. A więc jeżeli coś wiecie o tej wypożyczalni lub macie jakieś godne polecenia w nie dalekiej odległości od Andrychów to piszcie będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

Offline

 

#2 2017-07-05 14:40:52

Kseniaczek

Średniak

Zarejestrowany: 2017-01-20
Posty: 65
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

Musisz popytać najlepiej po znajomych, jest bardzo dużo solidnych firm, które na pewno Cię nie oszukają. A przy okazji samochodów, może są tu jacyś koledzy mechanicy? Zastanawiam się czy warto inwestować w generator azotu do warsztatu tego typu http://bogepolska.pl czy może na początek wystarczy butla czy jednak nie taniej wyniesie generator, który przy okazji jest cichy? Co polecacie?

Offline

 

#3 2017-08-13 16:48:53

wiolamalomice

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-08-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

Ja jestem zdania, że w takich sprawach zdecydowanie warto się radzić zawodowców. Ciężko chyba o lepsze źródło wiedzy i porad...


Płomień buntu coraz silniej wzmagał się w jej duszy, nie dlatego, że nie miała przed sobą przyszłości, lecz dlatego, że nie miała za sobą przeszłości

Offline

 

#4 2017-08-14 19:51:52

gustific

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-08-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Nie będę w stanie w tym temacie pomóc...


Miłość jest niszcząca. Wierzyłem w to.

Offline

 

#5 2017-08-22 19:20:58

lulabaii

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-08-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

Ja niestety kompletnie się na tym nie znam. Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...


Ja lubię niebezpieczeństwo, zwłaszcza gdy już minęło.

Offline

 

#6 2017-08-23 21:42:01

samar093

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-08-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

wiolamalomice napisał:

Ja jestem zdania, że w takich sprawach zdecydowanie warto się radzić zawodowców. Ciężko chyba o lepsze źródło wiedzy i porad...

Całkowicie potwierdzam. Jest tylko jeden problem - u nas każdy Polak to "ekspert" we wszystkim. Swoją drogą najwyższa pora, aby się to zmieniło.


Zazdrość sprawia, że wygadujemy najróżniejsze głupstwa.

Offline

 

#7 2017-08-28 16:33:30

samar093

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-08-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

A ja potrzebuję pomocy w wyborze jakichś dobrych opon do auta... Czy jesteście w stanie coś w tym obszarze doradzić? Co wiem na pewno, to że chcę kupić jakieś droższe i porządniejsze opony... Czy sądzicie, że np. te opony pirelli p7 byłyby ok?


Zazdrość sprawia, że wygadujemy najróżniejsze głupstwa.

Offline

 

#8 2017-11-20 12:33:59

Arrow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-11-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

Poszukaj informacji na ten temat w Internecie. Z całą pewnością się coś sprawdzonego znajdzie w tym obszarze tematycznym


proszę pamiętać o jednej rzeczy: nie wszystko jest takie, jak się wydaje

Offline

 

#9 2017-12-11 13:21:51

jutrzenka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-12-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

Znakomite porady Dzięki wielkie Z całą pewnością mi się przydadzą


Ten pociąg jedzie coraz szybciej i nikt nie może go zatrzymać.

Offline

 

#10 2018-01-17 13:39:54

michalkomo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-01-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

Hm... A czy wiecie może gdzie udać się po ubezpieczenie samochodu? Tu są jakieś ubezpieczenie samochodu na ubezpieczeniaonline.pl i zastanawiam się czy są one warte uwagi... Co o tym myślicie?

Ostatnio edytowany przez michalkomo (2018-01-18 13:43:26)


Współczesny człowiek myśli bez przerwy, we śnie i na jawie, o tym, czy zyska, czy straci, i dlatego musi mieć tak samo wyostrzoną świadomość jak detektyw lub złodziej.

Offline

 

#11 2018-05-22 19:59:31

rfamielec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-05-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...


Nic na świecie nie jest tak straszne jak ból fizyczny. W obliczu bólu nie ma bohaterów, w obliczu bólu nie ma bohaterów.

Offline

 

#12 2018-05-28 19:52:29

fabian65t

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-05-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

Według mnie każdy sam powinien podejmować decyzję. Później możesz żałować że kogoś się poradziłeś i on ci doradził źle.

____________________________________
legalny bukmacher

Offline

 

#13 2018-06-28 16:07:49

cobra67

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-06-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

Niezwykle interesujące porady! Dzięki wielkie, na pewno mi się przydadzą


Nigdy nie będziesz stara

Offline

 

#14 2018-10-23 00:43:07

Tolinka

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2018-10-22
Posty: 233
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

samar093 napisał:

A ja potrzebuję pomocy w wyborze jakichś dobrych opon do auta... Czy jesteście w stanie coś w tym obszarze doradzić? Co wiem na pewno, to że chcę kupić jakieś droższe i porządniejsze opony... Czy sądzicie, że np. te opony pirelli p7 byłyby ok?

Myślisz bardzo rozsądnie- akurat na tym elemencie wyposażenia samochodu nie ma co oszczędzać. Bezpieczna i komfortowa jazda jest bezcenna. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to opony które sama kupiłam rok temu, całoroczne, można powiedzieć z tej górnej półki właśnie. Zobacz zresztą https://www.continental-opony.pl/samoch … soncontact to dokładnie ten model.  Cały wydatek wynagradza mi pewność na drodze w każdych warunkach pogodowych, ubiegłą zimę swobodnie przejeździłam na uczelnię i do pracy.

Offline

 

#15 2021-06-01 11:44:44

kasiama

Mistrz

Zarejestrowany: 2019-03-26
Posty: 666
Punktów :   

Re: Potrzebna pomoc.

Koniecznie pomyśl też o takim rozwiązaniu jak zabudowy samochodów dostawczych: https://www.ddzabudowy.pl/o-firmie/ . Uważam, że taka zabudowa to bardzo duże ułatwienie i wiele firm się na nią decyduje.

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyposazenie-wnetrz.org.pl winietki weselne