Świat nastolatek-wstęp tylko dla dziewczyn!

Forum dla nastolatek xD


#1 2016-12-17 21:05:07

lenkasas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-12-17
Posty: 3
Punktów :   

Powrót do formy po ciąży:)

Cześć!
Jeżeli niektóre z Was są już mamami, a po ciąży Wasze ciało nie wygląda tak jak powinno to polecam udać się na serię profesjonalnych zabiegów zdrowotnych. Gabinety kosmetyczne takie jak maximus warszawa (http://www.bellisana.pl/kosmetologia/pi … a/maximus/) są świetnym sposobem na szybkie zrzucenie ciałka i wyrobienie ponownie fajnej sylwetki.
Pozdrawiam!

Offline

 

#2 2017-01-28 22:51:31

Katerina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-04-07
Posty: 29
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

Najlepszym sposobem na powrót do formy po ciąży jest odpowiednia ilość ruchu. Oczywiście przy małym dziecku jest zawsze co robić i człowiek jest w ruchu cały czas, ale warto dołączyć do tego jakiś trening, oczywiście z dzieckiem. Z całkiem małym maluchem można biegać z wózkiem, a jak już siedzi to proponuję rower i przejażdżki z maluchem w foteliku lub przyczepce. Znajdziesz teraz wiele specjalistycznych sklepów internetowych gdzie znajdziesz cały sprzęt rowerowy http://www.zico-bike.pl/rowery na każdą kieszeń. Takie wycieczki rowerowe się świetnie sprawdzają od wiosny do jesieni i nie znam dziecka, które by takich wojaży nie lubiło.

Offline

 

#3 2017-05-04 10:45:35

Kseniaczek

Średniak

Zarejestrowany: 2017-01-20
Posty: 65
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

Też się zgadzam, przy małym dziecku nawet powinno się mieć co spalać, bo ruchu jest naprawdę dużo. Ja bardzo szybko schudłam i wróciłam do swojej wagi. Jedyne co to męczę się z cellulitem. Jak sobie z nim poradziłyście? Czytałam na http://galeria-empire.pl że różne zabiegi w salonach kosmetycznych są coraz bardziej popularne. Co o tym sądzicie?

Offline

 

#4 2017-06-22 22:11:52

zyon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-06-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

Super, dzięki wielkie za fajne porady w tym obszarze tematycznym


to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej, niż nasze zdolności.

Offline

 

#5 2017-08-13 19:46:12

sasa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-08-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

Ja bym się popytał znajomych w tym temacie. To zawsze jest dobry pomysł


Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa

Offline

 

#6 2017-09-07 22:54:30

ewusx

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-08-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

A może warto dużo ćwiczyć? Choćby takie bieżnie treningowe mogą być do tego pomocne http://www.chodznamecz.pl/bieznia-treningowa/


Nigdy niczego sobie nie wmawiaj na temat miłości.

Offline

 

#7 2017-09-21 19:21:48

JeanettCa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-09-18
Posty: 5
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

Do treningu powinno się wracać stopniowo, żeby nie zrobić wszystkie za szybko. Można sobie przez to sporych problemów narobić, coś o tym wiem. Ale tak czy owak, trzeba przede wszystkim ćwiczyć regularnie i ćwiczyć właściwe ćwiczenia. Zobaczcie sobie na przykład na ten artykuł odnośnie treningu pleców https://www.trener.pl/trening/trening-p … -na-plecy/ Są to naprawdę bardzo skuteczne formy treningu i moim zdaniem jak najbardziej warto się do nich stosować Także zapraszam do zapoznania się z tym materiałem


Jeśli wystarczająco długo patrzy się na deszcz i nie myśli o niczym, człowieka stopniowo ogarnia uczucie, że jego ciało się uwalnia, otrząsa z rzeczywistości świata. Deszcz ma hipnotyzującą moc.

Offline

 

#8 2017-12-11 13:23:49

jutrzenka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-12-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

Ja bym w tym temacie popytał znajomych To się naprawdę dość często sprawdza


Ten pociąg jedzie coraz szybciej i nikt nie może go zatrzymać.

Offline

 

#9 2017-12-21 21:20:06

Alooha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2017-12-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

Ćwiczenia odpowiednie dla poprawy wizualizacji naszego ciała. Oczywiście warto wprowadzić aktywność w naszym codziennym życiu.


każdą historię trzeba w końcu kiedyś opowiedzieć, inaczej już na zawsze pozostanie się więźniem swej tajemnicy.

Offline

 

#10 2018-01-02 11:59:56

proJedrzej

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-12-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

Ciężko powiedzieć bo każdy organizm jest inny. Jeśli wcześniej uprawiało się dużo sportu to powrót do formy nie powinien trwać bardzo długo. Wydaje mi się, że taką podstawą jest odpowiednia dieta, można po prostu zmienić trochę swój jadłospis ale czasem warto też pójść do dietetyka i z nim ustalić jaka dieta będzie odpowiednia. Poza tym ćwiczenia! Najlepiej jest zwiększać ich ilość i częstotliwość stopniowo, w zależności od tego jak dużo czasu minęło od porodu. Przede wszystkim nic na siłę i trzeba słuchać swojego organizmu. Poza tym niektóre suplementy wspomagające spalanie tłuszczu są bezpieczne i dają szybkie rezultaty. Ja polecam Trizer, który można kupić tutaj:

https://allegro.pl/listing?string=Spala … o-1-4-1003

Spotkałem się z wieloma dobrymi opiniami tego suplementu, sam również mogę potwierdzić jego działanie.

Offline

 

#11 2018-02-16 20:24:33

pufcia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-10-30
Posty: 21
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

Seria zabiegow? A po co to... nie lepiej troche sie poruszac i poprostu przejsc na diete? Ja tak zaczelam jakies pol roku po ciazy.. najpierw dieta oparta o ekologiczne i bezglutenowe produkty potem cwiczenia cardio i fitness.. Gdy nie mam czasu gotowac zbyt zajeta praca zamawiam posilki z macro bios baru bo mam pewnosc ze sa dla mnie odpowiednie a do tego tanie i smaczne

Offline

 

#12 2018-05-02 16:12:28

Gleadr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-04-27
Posty: 5
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

Nie jest to moja dziedzina i nie będę w stanie pomóc...


naj​lep​szym sposobem, aby sta​wić czo​ło bru​tal​nej obo​jęt​ności, która jest wi​dzial​ną esen​cją rze​czy, jest od​rzu​cenie

Offline

 

#13 2018-05-18 20:16:08

amelina

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2017-03-30
Posty: 180
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

Chcecie dziewczyny katować się zabiegami? Po co? Do formy najlepiej wrócić naturalnymi sposobami czyli zdrowym odżywianiem się i aktywnością. Kupcie sobie na przykład rower, tutaj w tym sklepie jest duży wybór modeli http://wygodnyrower.pl/ i trzymajcie się tego, aby kilka razy w tygodniu jeździć. To  nie muszą być długie trasy, ważne by się poruszać. Zobaczycie jak Wasze uda i pośladki fajnie się uformują

Offline

 

#14 2018-06-17 14:15:35

alicia099

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-06-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

Warto podpytać w tym temacie znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc


Czy pocałunek potrafi potrafi to wszystko wyrazić? Zależy, jak dobrze potrafią czytać usta, na których się go składa.

Offline

 

#15 2018-07-27 12:04:03

just.toma

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-07-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Powrót do formy po ciąży:)

Z góry wielkie dzięki za interesujące porady w tej kwestii. Mam nadzieję, że mi się one przydadzą


My mamy przyszłość. Mamy do kogo otworzyć gębę, mamy kogoś, kto się choć trochę nami przejmuje (...). Ja mam ciebie, a ty masz mnie.

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora