Świat nastolatek-wstęp tylko dla dziewczyn!

Forum dla nastolatek xD


#1 2010-03-11 10:03:15

NASZ-ORIFLAME

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 1
Punktów :   

Kosmetyki Oriflame - po co przepłacać?

Owszem po części to reklama ale po części dobra rada. Nie chce tu nikogo namawiać do zostania konsultantem i zarabianiu na sprzedaży - jeśli jesteś taką osobą to bomba, ale do Oriflame możesz się zapisać myśląc tylko i wyłącznie o zakupach dla siebie. Każdy kto używa kosmetyków (chyba nie ma osoby która nie) może zarejestrować się w Oriflame i kupować taniej. Owszem przy mniejszej ilości jest to 10 zł za kuriera, ale i tak się opłaca bo po cenach dla należących już do klubu kosmetyki z wyższej półki mamy za naprawdę niewielkie pieniążki. Robiąc takie zakupy na zapas np co drugi czy trzeci katalog wbrew pozorom sporo pieniążków zostaje mam w kieszeni. A może przy okazji trafi się ktoś co zamówi cos u was - dodatkowy grosz wpada za free. Nie ma obowiązku zamawiania z każdego katalogu, ani nie ma jakiejś tam określonej kwoty za którą trzeba zamówić - naprawdę nic się nie ryzykuje Osoby zainteresowana zapraszam o kontakt biuro@naszoriflame.pl

Offline

 

#2 2010-05-19 18:17:52

 Olcha

Użytkownik

Skąd: Wrocław/Międzylesie
Zarejestrowany: 2010-05-19
Posty: 17
Punktów :   
Posiadany telefon: z klapką ;P LG, potworny -.-
Ulubiony film: ciągle inny XD
Od siebie,napisz co chcesz: Czekolaaddaaa! XD
Ulubiona gra komputerowa: TS3
Ulubiony gatunek muzy: Gorillaz XDD Czyli różne...

Re: Kosmetyki Oriflame - po co przepłacać?

Ależ to jak najbardziej reklama!


Biała dama w zielonej sukni

Offline

 

#3 2017-01-24 14:58:06

Kseniaczek

Średniak

Zarejestrowany: 2017-01-20
Posty: 65
Punktów :   

Re: Kosmetyki Oriflame - po co przepłacać?

A czy takie firmy robią także specjalne filmy reklamowe ? Czy jakoś inaczej się reklamują? Bo ja tylko czasem spotykam jakieś konsultantki, nie spotkałam się z inną formą reklamy i w sumie mnie to zainteresowało.

Offline

 

#4 2018-07-05 21:28:36

jankowski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-06-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Kosmetyki Oriflame - po co przepłacać?

Mam do Was niewielkie pytanie.Mam zagwozdkę ze znalezieniem należytego sklepu internetowego z ciuchami. Czy korzystacie z tego typu sklepów i moglibyście coś poradzić? Zastanawiam się w tym momencie, czy np. żakiety damskie sklep internetowy byłoby poprawnym rozwiązaniem. Będę wdzięczny za wszystkie sugestie w tym problemie.

Offline

 

#5 2019-07-22 20:28:45

gapa89

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2019-05-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kosmetyki Oriflame - po co przepłacać?

hej

Offline

 

#6 2020-12-23 14:01:38

kaczer

Mistrz

Zarejestrowany: 2020-02-17
Posty: 443
Punktów :   

Re: Kosmetyki Oriflame - po co przepłacać?

Moim zdaniem to jednak jak kupować kosmetyki to takie które są dobrej jakości i wydajne. Moja żona używa od tego https://eveline.pl/ producenta kosmetyków i chwaliła nie raz. Na prezent też jej często je zamawiałem, sklep ma co jakiś czas wyprzedaże.

Offline

 

#7 2021-06-29 15:30:31

nina22

Średniak

Zarejestrowany: 2018-06-28
Posty: 91
Punktów :   

Re: Kosmetyki Oriflame - po co przepłacać?

Osobiście nie jestem fanką takich marek katalogowych. Zdecydowanie częściej sięgam po znane marki, które specjalizują się w produkcji kosmetyków, a nie np. sprzedaży zegarków czy toreb plażowych. W drogeriach - zwłaszcza tych online, można takie markowe kosmetyki dostać w dobrych cenach. Często sięgam po kosmetyki Bourjois i tutaj https://drogeria.pl/bourjois macie ich szeroki wybór, w dobrych cenach. Warto sprawdzić.

Offline

 

#8 2021-09-15 10:47:04

autoskupzlom

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2021-09-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kosmetyki Oriflame - po co przepłacać?

Złomowane i skup samochodów to tylko tutaj: skup złomowanie http://autoskupzlomowanie.pl

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora