Świat nastolatek-wstęp tylko dla dziewczyn!

Forum dla nastolatek xD

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2020-03-21 21:49:29

meksi23

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2020-03-21
Posty: 2
Punktów :   

Stres

Cześć, jakie macie zazwyczaj sposoby na radzenie sobie ze stresem? Ostatnio przez stres coraz częściej ciężko mi zasnąć bo myśle o kolejnym dniu za bardzo. Jak sobie z tym radzicie? Ja póki co zdecyduję się chyba na jakąś terapie, kiedyś chodziłam i bardzo mi to pomogło. Słyszałam, że w PsychoMedic w Łodzi mają super psychiatrów.

Offline

 

#2 2021-12-24 13:05:18

Tolinka

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2018-10-22
Posty: 235
Punktów :   

Re: Stres

Przewlekły stres może poważnie odbić się na zdrowiu, tak samo psychicznym jak i fizycznym. Wizyta u psychologa jest więc wskazana. Ja swego czasu chodziłam na psychoterapię do poradni Harmonia LUX MED. Spotkałam się tu z bardzo życzliwym, ludzkim podejściem, dzięki doświadczonej specjalistce nie wpadłam w depresje czy jakieś kompulsywne zachowania związane ze zszarganymi nerwami i życiowymi problemami.

Offline

 

#3 2022-10-08 18:39:04

qliqacz

Zaawansowany

Zarejestrowany: 2022-05-11
Posty: 204
Punktów :   

Re: Stres

Ze stresem styka się każdy z nas, ale nie z zespołem stresu pourazowego, nie można tego mylić. Jeśli chcecie być w temacie zorientowanie poczytajcie https://www.pielegniarki.info.pl/aktual … ourazowego To ciekawy artykuł, wiele się z niego dowiedziałam, od razu było widać, że pisała go kompetentna osoba.

Offline

 
Forum dla nastolatek xD Zarejestruj się już dziś i pisz razem z nami!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora